Salon

O nas

Poszukujesz idealnie dobranej, wymarzonej sukni ? Dobrze trafiłaś, gdy poznamy Twój gust i upodobania, postaramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej klientki. Za każdym razem czerpiemy ogromną radość z realizacji wysoko postawionego celu i zadania. Bogata oferta sukien ślubnych, profesjonalne podejscie oraz komfort Klientek to główny atut naszego magicznego miejsca. W salonie towarzyszy swobodna atmosfera, w której stylistki dzielą sią własnym doświadczeniem, poczuciem trendów, uprzejmością w doborze stylu i fasonu niepowtarzalnej i tej jedynej sukni ślubnej. Uśmiech zadowolonej klientki i radość po wyborze sukni to bezcenna nagroda dla każdego z nas..
Pamiętaj o LUXURY – Jesteśmy po to, aby Ci pomóc…

Komfort przymiarek

Zdajemy sobie sprawę, jak ważną i trudną decyzją jest wybór sukni ślubnej. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientkom komfortowe warunki do przymiarki. 

W naszym salonie to Ty jesteś najważniejsza. Oferujemy niepowtarzalny wybór kolekcji sukien ślubnych oraz służymy fachową, a przede wszystkim szczerą, poradą.

Komfortowe Przymiarki

Salon LUXURY zapewnia komfort mierzenia przyszłej pannie młodej oraz wygodną kanapę osobom towarzyszącym, obserwującym. Będziesz mogła wystąpić i się zaprezentować w wielu sukniach przed osobami z którymi przyszłaś w celu wyboru tej wymarzonej i niepowtarzalnej sukni ślubnej…

Wybór Sukien

Nasze kolekcje, to oferta pełna stylów, fasonów z różnych tkanin i kolorów. Z pewnością znajdziesz coś, co w pełni sprosta Twoim wymaganiom i oczekiwaniom.

Doskonałe dopasowanie sukni

Wspólnie wybierzemy dla Ciebie suknie podkreślającą Twoje naturalne piękno. Nasza krawcowa podczas przymiarek po wyborze kreacji, przygotuje suknię idealnie pod Ciebie.

Jesteśmy tylko dla Ciebie

Podczas wizyty skupimy na Tobie całą naszą uwagę. W pełni poświęcimy się i lawirujemy wśród pięknych kreacji, aby zaskoczyć Cię Twoją Suknią…

Profesjonalne dobierzemy Ci suknię. Jesteś najważniejsza…

Stylistki z doświadczeniem i znajomością branży doradzi Ci i podkreśli atuty sukni. Stawiamy na profesjonalizm i szczerość

Swobodna atmosfera

Zadbamy, abyś w naszym salonie czuła się komfortowo. Zapewniamy miłą i swobodną atmosferę Tobie i Twoim towarzyszkom.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-18:00. W soboty zapraszamy od 10:00 – 15:00. Umów wizytę względem własnego komfortu, podczas której swobodnie i bez presji, dopasujesz do swoich potrzeb model i fason sukni ślubnej. Nasi doradcy pomogą Ci dokonać optymalnego wyboru, służąc w każdej chwili fachową poradą. Podczas Twojej wizyty uwaga stylistki będzie w całości poświęcona Tobie i poszukiwaniom Twojej idealnej i wymarzonej sukni ślubnej. Zapraszamy do umówienia wizyty!
Szukasz idealnej sukni ślubnej?
Umów się na wizytę